top of page

ср, 03 квіт.

|

Zoom

Задачі та галузі знань: Виявлення та співпраця

Це третій вебінар з циклу "Знайомство з перекладом Стандарту бізнес-аналізу". Протягом цього вебінару ми разом поговоримо про галузь знань "Виявлення та співпраця". Вартість вебінару від 200 гривень. Усі зібрані кошти будуть перераховані на виробництво FPV дронів.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Задачі та галузі знань: Виявлення та співпраця
Задачі та галузі знань: Виявлення та співпраця

Час та місце

03 квіт. 2024 р., 19:00 – 20:30 GMT+3

Zoom

Гості

Про захід

Це третій вебінар з циклу "Знайомство з перекладом Стандарту бізнес-аналізу". Протягом цього вебінару ми разом з Іваном Вільчавським поговоримо про галузь знань Виявлення та співпраця. 

Участь у вебінарі за донат від 200 гривень. Усі зібрані кошти будуть перераховані на виробництво FPV дронів TORO (офіційний Телеграм-канал: https://t.me/toro_ua), які виробляє Білоцерківська волонтерська група

Звіт про перерахування коштів буде розміщено на сайті після завершення події.

Посилання на подію шукайте в листі з підтведженням реєстрації!

Квитки

  • Участь у вебінарі №3

    Даний волонтерський внесок дозволяє Вам прийняти участь у третьому вебінарі з циклу Знайомство з перекладом Стандарту бізнес-аналізу. Тема даного вебінару: Задачі та галузі знань: Виявлення та співпраця. Усі зібрані кошти будуть перераховані на виробництво FPV-дронів TORO (https://t.me/toro_ua) від моїх друзів Білоцерківської волонтерської групи (https://lnkd.in/dTMEiFGe)

    Платіть скільки хочете
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page